Jak Hrát Texas Hold ' em

Jak Hrát Texas Hold  em

Ale pomocí informací, které máte na soupeře a jak ruce hrál, budete moci přijít na správné množství vsadit. Poté, co Krupiér omdlel dvě karty, aby každý hráč ve směru hodinových ručiček do Pravé Slepé, má možnost složit karty, dorovnat nebo zvýšit předchozí sázku.

Pokud tam jsou jen dva hráči, a první hráč je poslední downcard je rozdána lícem nahoru, druhý hráč je poslední karta je také lícem nahoru, a sázení probíhá stejně jako normální. Cash games jsou zábavné a závazek, zdarma, a pro hráče, kteří mají rádi svobodu, že jsou schopni hrát a vyhrát, svým vlastním tempem, je to ideální. Blindy se nezvyšují, a v závislosti na vašem rozpočtu a bankroll, můžete si vybrat úroveň vám vyhovuje. Poté hráči mohou vybrat, aby odpovídala big blind, aby se kolo, nebo zvýšit, když mají silnou handu (nebo chcete ostatní, aby si myslí, že dělají).

Poté, co všichni hráči umístí své sázky, dealer umístí tři karty lícem nahoru, v tento krok, který je také nazýván 'flop round'. Když sázkového kola na flopu ukončené, dealer rozdá jednu kartu lícem dolů následuje jedna karta lícem nahoru, také známý jako pořadí. To je čtvrtá společná karta ('fourth street') a nyní nové kolo sázek začíná začíná s aktivní hráč okamžitě ve směru hodinových ručiček od buttonu. Po shlédnutí karet, každý hráč má nyní možnost hrát zavoláním nebo zvýšení big blind.


Liftoskin

Ve všech kasinech, dealer spálí kartu před flop, turn a river. Protože to hořet, hráči, kteří sázejí nemohou vidět zpět na další společnou kartu přijít. To se provádí z tradičních důvodů, aby se zabránilo jakékoliv možnosti hráč věděl předem, že další karta bude rozdána vzhledem k jeho označené.

Více nebo méně než pět karet po losování představuje znečištěné ruce. Pokud existují více než dva hráči, všichni zbývající hráči obdrží svou poslední kartu lícem dolů. Hráč, jehož poslední karta lícem nahoru má možnost deklarovat všechny v (před sázení akce začíná).

Když už zbývají jen dva hráči, speciální hlava-k-hlava' nebo "heads up" pravidla jsou prosazována a žaluzie jsou zveřejněny jinak. V tomto případě, osoba s prodejcem tlačítko posts small blind, zatímco jeho/její soupeř míst big blind. Po flopu dealer činy včera a pokračuje dělat tak pro zbytek ruky. Hold 'em explodoval v popularitě jako divácký sport ve Spojených Státech a Kanadě v roce 2003, kdy se World Poker Tour přijala rtěnka kamery nápad. Moneymaker je vítězství zahájila náhlý nárůst zájmu v sérii (spolu s internet poker), na základě rovnostářská představa, že někdo—dokonce i hodnost nováček by se mohl stát mistr světa.

Ve všech případech, hrnec hraje (i když otvírák ukazuje, nebo prohlašuje, znečištěné ruce), pokud došlo k navýšení, dva nebo více hráčů call otevření sázku, nebo všechny akce je dokončena dříve, než kreslit. Méně než pět karet pro hráče (jiných než tlačítko) předtím, než byla přijata opatření, je špatným rozdání.

Pokud byla přijata opatření, hráč méně než pět karet mohou čerpat počet karet potřebné k dokončení pěti-karta ruku. Tlačítko může obdržet pátou kartu, i když akce proběhla.

Když už zbývají jen dva hráči, speciální hlava-k-hlava' nebo "heads up" pravidla jsou prosazována a žaluzie jsou zveřejněny jinak. Zúčtování může zahrnovat cokoliv od dvou hráčů na celou tabulku, v závislosti na tom, kolik hráčů zůstal ve hře až do tohoto bodu. Všichni hráči stále v ruce, ukázat své karty, počínaje poslední, kdo vsadil. Jakmile je tento hráč ukáže své karty, všichni ostatní hráči v showdownu, může muck jejich straně, v podstatě připouští pot.

Závěr Poker je hra dovedností.Vyhrál u stolů zcela závisí na tom, jak dobře můžete realizovat své herní znalosti, zkušenosti a pochopení lidského chování v tabulkách.
Velký počet hráčů se hraje on-line hry o peníze a vydělávat slušné zisky v Indii poker turnaje. AlthoughTexas Hold ' em je jednoduchý se učit, vydělávat mistrovství ve hře vyžaduje praxi.Čím více budete hrát, tím více vaše hra zlepšuje, a tím více vaše šance vydělat dobré peníze zvyšuje.

No-limit a fixed-limit cash-game verze hold 'em jsou strategicky velmi odlišné. Protože člověk není (obvykle) riskovat všechny žetony v limit pokeru, hráči jsou někdy doporučuje, aby si více šancí. Téměř všichni autoři se shodují, že, kde hráč sedí v pořadí play (známý jako pozice) je důležitým prvkem Texas hold 'em strategie, a to zejména v no-limit hold' em. Hráči, kteří jednají později mít více informací, než hráči, kteří jednají dříve. Jako výsledek, hráči obvykle hrají méně handy z early pozice, než později pozic.

Ve všech kasinech, dealer bude "vypálit" kartu, než na flop, turn a river. Vypálení nastane, tak hráči, kteří sázejí nemohou vidět zpět na další společnou kartu přijít. To se provádí pro historický/tradiční důvodů, aby se zabránilo jakékoliv možnosti hráč věděl předem, další kartou.

Nyní dealer dává všichni u stolu včetně sebe celé dvě karty, můžete se podívat na tyto karty, kdykoli budete chtít. Prodejce také sady z 5 společných karet lícem dolů, smyslem této hry je, aby použít libovolnou kombinaci celá vaše karty a společenství karty, aby se co nejlepší 5 karet poker ruku.

casino

Hold 'em je jednoduchost a popularitu inspiroval širokou škálu strategie knihy, které poskytují doporučení pro správné přehrávání. Popularita hry narostl v roce 2000 v důsledku expozice v TELEVIZI, na Internetu a v populární literatuře. Během této doby, Hold 'em nahrazuje všechny ostatní formy pokeru jako nejčastější hra v AMERICKÝCH kasinech. No-limit sázení forma se používá v široce televizní main event World Series of Poker (WSOP) a World Poker Tour (WPT). Jak se počet hráčů neustále klesá a stohy zbývající hráči jsou čím dál větší, je nezbytné, aby žaluzie udržet rostoucí v celém turnaji.

Po odtěžení hráč se přiznal, že oni byli porazit, aniž by museli ukázat své karty. Je-li více než jeden hráč zůstává po posledním kole sázek zbývající hráči odhalit a porovnat své ruce k určení vítěz (nebo vítězové). Opět kolo sázek končí, když všichni hráči Složit nebo Tzv. poslední sázku nebo zvýšit, nebo pokud všichni hráči mají "Kontrolovat". Hráč, který je první na řadě (aka "Under The Gun" UTG) PreFlop, je jedno na levé straně BB.

Hráč si může vybrat ze tří aktů ; 1) VOLÁNÍ aktuální sázka, 2) SLOŽIT ruku bez sázení, nebo 3) ZVÝŠIT sázku. Texas Hold 'em (nebo Hold' em, Holdem) je nejpopulárnější pokerová varianta, kterou hraje v kasinech ve Spojených Státech.