The best on the net:

Naučit, Jak Hrát Texas Hold ' Em Online

Naučit, Jak Hrát Texas Hold  Em Online

Například, all-Rýč flop (zejména s hodně hráči stále v ruce), bude narážet na flush jako silné možnost pro vítěze. Jako všechny pokerové hry, Hold ' em má velmi zvláštní pořadí, ve kterém jsou karty rozdány a hrál.

Po flopu, další kolo sázek, začíná hráč nalevo od dealera (button).

Během tohoto a všech budoucích kol sázek, hráči mohou check, call, raise, nebo fold, když je na ně přijde řada, aby sázku. Nejúspěšnější no Limit Texas Hold 'em hráči obvykle začala tím, že hraje tradiční Limit Hold' em a naučili se, jak rychle se inteligentní rozhodnutí.

Pamatujte si, že s potenciálem pro tak velké sázky, no Limit Texas Hold ' em je schopen potrestat hráče i pro ty nejmenší chyby.

Ve všech kasinech, dealer spálí kartu před flop, turn a river. Protože to hořet, hráči, kteří sázejí nemohou vidět zpět na další společnou kartu přijít. To se provádí z tradičních důvodů, aby se zabránilo jakékoliv možnosti hráč věděl předem, že další karta bude rozdána vzhledem k jeho označené.


Start Detox 5600

Pokud dealer spálí dvě karty na jedno kolo nebo nedokáže vypálit karty, karty jsou opraveny, pokud je to vůbec možné, aby se jejich správné pozice. Pokud by k tomu mělo dojít na závěrečnou downcard, a to buď kartu prolíná s hráčem, je jiná karet nebo hráč se podívá na karty, hráč musí přijmout kartu. Pokud první nebo druhou díru karty rozdány, je vystavena, špatným rozdání výsledků. Prodejce načte kartu, přeorganizuje, a recuts karty. Pokud nějaké jiné holecard je vystavena v důsledku dealer chybu, jednat i nadále.

Na rozdíl od Limit Texas Hold ' em, hráči mohou znovu zvýšit až na pot limit, dokud nejsou all-in, nebo dokud všichni ale jeden hráč složil. Na počátku dvacátého století, novou variantu pokeru, známý jako Hold ' em se narodil v Robstown, Texas. Tento nový poker variace zvané pro své hráče, aby se podělili pět společných karet a kombinovat je s dvě soukromé karty, aby se nejlepší 5-karta ruce.

casino

Standardní hold 'em hry ukazující polohu žaluzií vzhledem k dealerovi tlačítko. Vyvolává, jsou obvykle omezena na čtyři nebo pět sázky celkem; big blindu, první zvýšení platu, a pak tři nebo čtyři další re-raise. Existují tři možné kombinace tvoří ručně pomocí rady (community) karet a/nebo karet. V Pot Limit a no Limit her, hry jsou podle velikosti jejich blindů (například, $1/$2 Hold ' em hra má small blind $1 a big blind $2). Svět je největší online pokerové herně s největší výběr her.

Znovu hráči mají možnost volby zkontrolovat, bet, call, fold, nebo raise. Hra se pohybuje ve směru hodinových ručiček kolem stolu, počínaje akci na levé straně dealer button. Tlačítko je kulatý disk, který sedí v přední části hráč a je otočen o jedno místo vlevo každé straně. Při hraní v kasinech a pokerových heren, hráč s dealer button není ve skutečnosti jednat karty (poker pokoj najme někoho, aby to udělal). V home games s přáteli, i když, hráč s tlačítko obvykle se jednat rukou.

Může se dokonce "hrát představenstva" to znamená, že tvoří ruky s všech pět společenství karty na stůl bez použití jakéhokoli otvoru karty. Se sedmi kartami nyní známo, že každý hráč, hráči musí znovu udělat to nejlepší pěti-karta ruce od nich a přijmout hovor na to, co chtějí dělat. Po dokončení všech kol a hráč sázky, dealer odhalí jeho nebo její karty. Aby se kvalifikoval, dealer musí mít alespoň jeden odpovídající dvojice.

Pokud mají oba hráči stejné dva páry, rozhodující je, kdo má nejvyšší pátou kartu. Ve vzácných okolností, oba hráči jsou za stejnou rukou, a rozdělí si bank. Vyšší postupky a flushe porazit nižší postupky a flushe. Dva nepoužité karty nemají žádný vliv na to, zda jedna ruka je lepší než jiný. Pro na ruku je třeba zvážit pro výhru banku, hráč musí ukázat obě karty, i když jen jeden nebo ani jeden z nich se používá k výrobě nejlepších rukou.

Hráč může použít obě jeho vlastní dvě karty, jen jeden, nebo žádný vůbec, tvořit jeho finální pěti-karta ruku. Poker ruce začíná s "pre-flop" kolo sázek, začíná hráč nalevo od big blindu (nebo hráč nalevo od dealera, pokud ne žaluzie jsou použity) a pokračuje ve směru hodinových ručiček. Kolo sázek pokračuje, dokud každý hráč má složit, dát všechny své žetony, nebo odpovídající částku v jiné aktivní hráči. Všimněte si, že žaluzie v pre-flop sázkového kola jsou počítány k množství, že slepý hráč musí přispět.

Místo toho, hráči potřebují, aby co nejlépe rukou s karty jsou řešeny individuálně provedení 7-card stud poker pravidla se trochu liší od ostatních. Za předpokladu, že jsou tam dva nebo více hráčů zbývajících v ruce po prvním kole sázek, dealer bude pak jednat tři společné karty uprostřed stolu. Hrát nyní začíná, počínaje prvním hráčem nalevo od dealera (pokud každý hráč je stále v ruce, to bude small blind). Hráči mají stejné možnosti jako předtím, kromě toho, pokud žádná sázka nebyla zatím provedena na kolo sázek, hráči mají možnost zkontrolovat.