The best on the net:

Základní BlackJack Průvodce

casino

Sázka $10 výher $15, pokud hráč nakreslí blackjack. Hráč blackjack porazí jakoukoli krupiérovu celkovou hodnotu jiné než blackjack, včetně prodejce, je tři nebo více karet 21.

Poté, co byl zamíchají karty jsou umístěny v nádobě zvané bota, ze které prodejce může vyklouznout jednu kartu v době. Single - nebo double-deck hry, nejčastější v Nevadě, ale také populární v Mississippi a některé další trhy, může být řešena od krupiéra.

Blackjack se hraje s jedním nebo více standardní 52-karty paluby, s každou nominální hodnota přiřazena hodnota bodu.

Pokud strategie říká, že dvakrát, ale máte tři nebo více karet, nebo stolu, pravidla neumožňují měkké zdvojnásobení, pak se trefil, s výjimkou, stát se měkkým 18. Pojištění se vyplácí 2: 1 (počáteční vklad), pokud dealer má mít blackjack. Pokud krupiér nemá blackjack, hráč prohrává své pojištění. Sázka je poté vyhodnoceny porovnáním karty hráče s dealer karty.


Mammax

Ne ruce své peníze na prodejce (že si to nevezmou). Z bezpečnostních důvodů prodejců nemůže vzít nic z hráčově ruce nebo naopak. Jakmile položíte své peníze na pocit, dealer položí ji na stůl pro kamery jasně vidět, jak moc to je a šéf přijde znovu a ověřte, zda částka. Prodejce se bude počítat z čipu označení rovna částce, kterou jste si koupil v pro a zatlačte žetony směrem k vám.

Vaše ruka je venku z play – trefil ruku jednoho nebo více krát a "rozbitý", nebo jste se rozhodli odevzdat své ruce. Hráč musí jednat jako první, tak, že i pokud dealer busty jako jste to udělali, jsou stále vaše peníze, protože jste zatčen jako první. Většina kasina nedovolí, "peníze hry" sázky, takže budete muset nechat prodejce vyměnit peníze za žetony. Můžete to udělat tím, že prostě pěšky až na stůl položíte peníze na plsti tabulky.

Králové, královny, a jacky jsou každý v hodnotě 10, esa mohou být použity buď jako 1 nebo 11. Objekt pro hráče je nakreslit karty v celkové výši blíže k 21, aniž by nad, než karty krupiéra.
I přesto, že většina hráčů nemají dovednosti, aby vyhrát důsledně, přesvědčení, že blackjack může být poražen byl dost zapalovací boom ve hře. Blackjack je nejpopulárnější kasinu stolní hry ve Spojených Státech, s více hráči, než craps, ruleta a baccarat v kombinaci.

Pokud oba hráč i dealer blackjack, bude ruka je kravata nebo tlačit. Jakmile jsou všechny sázky jsou umístěny, bude krupiér rozdávat karty pro hráče. Bude se dva průchody kolem stolu, začíná na levé (pravé) tak, že hráči a dealer všechny mají každý dvě karty. Prodejce bude hodit jednu ze svých karet přes, vystavovat její hodnotu jako "upcard dealera". Mnoho prodejců vám poradí, aby se hráči pojištění, pokud hráč má blackjack.

Sázka se zdvojnásobí, pouze jeden další karty jsou rozdány k přehrávači a prodejce dokončí jeho ruku. Hráč může rozdělit své karty, když rozdány karty stejné hodnoty (například, 6-6 nebo J-Q), zdvojnásobení jeho možnost hrát konkrétní stranu. Hráč vyhrává částku, která byla sázka, pokud je celková hodnota jeho karet blíže 21 než krupiér karty. Další způsob, jak vyhrát, je, jestli dealer přejde 21, zatímco hráč není.